אחסנת מתנפחים

אם אתם צריכים לאחסן מתנפחים, לא חובה להסתייע בחברת אחסון ציוד מקצועת, ממש לא. אבל כן חובה לאחסן את המתנפחים שלכם במחסנים שמתאימים לאחסון. מחסנים עם גגות רעפים למשל או גג אזבסט, בדרך כלל לא יתאימו לאחסון של המתנפחים. בואו נבין מדוע וגם נבין היכן מומלץ לאחסן אותם.

אם אתם חברת השכרת מתנפחים, או שמא אתם הורים שמעוניינים לרכוש מתנפחים, אתם צריכים לדאוג לתנאי אחסון הולמים. כשתנאי האחסנה של המתנפחים אינם מתאימים, הנזקים לא מאחרים מלהגיע. במקרים אלו, הנזקים יתבטאו בקרעים במתנפחים, סדקים בגומי, צמיחת עובש על המתנפחים ועוד. לא נשמע להיט, אנחנו יודעים. ולכן ריכזנו עבורכם כאן מידע חיוני לגבי אחסנת מתנפחים, ציוד מסיבות, אירועים וציוד של הילדים.

היכן כדאי לאחסן מתנפחים?

לפני שנענה על השאלה של מקום האחסון האידיאלי למתנפחים, קודם כל, צריך לשאול: מה גודל המתנפחים? אם למשל מדובר בג'ימבורי שלם, בדרך כלל תצטרכו מכולת אחסון או חברת אחסנת ציוד מקצועית. אם מדובר במתנפחים ביתיים, תוכלו גם להסתפק במחסן שלכם.

כשמדברים על מחסנים ויחידות אחסון לאחסון מתנפחים, למעשה מדברים על מחסני בטון. אמנם אפשר לאחסן את המתנפחים בתוך מחסני פלסטיק למיניהם, אבל זה לחלוטין יהיה פחות עדיף. האופציה העדיפה היא אחסון במחסני בטון, מכיוון שמחסנים אלו מבודדים טוב מפני חום, קור, רטיבות גשמים ועובש.

מחסנים מבנייה קלה מאפשרים אחסון מתנפחים?

מחסנים מבנייה קלה אכן מאפשרים אחסנת מתנפחים, במיוחד אם מדובר במחסנים שבנויים עם פאנל מבודד. הפאנלים המבודדים של מחסני בניה קלה מאפשרים בידוד מעולה מפני תלאות מזג האוויר, ככה שתוכלו לאחסן את המתנפחים מבלי לדאוג שייווצר עובש, קרעים או נזקים בגומי של המתנפחים.

מחסנים מבנייה קלה יכולים להתאים לאחסון המתנפחים אמנם, אבל גם כאן, אנחנו נהיה חייבים להדגיש את היתרון של מחסני בטון. מחסני בטון יהיו עדיפים על פני מחסני בניה קלה, אבל אם אין אופציה לאחסן במחסן בטון, בנייה קלה תהיה בסדר גם היא (עם פאנל מבודד).

כמה עולה לאחסן מתנפחים אצל חברת אחסנת ציוד?

אם אתם מעוניינים לאחסן ג'ימבורי שלם או מתנפחים רבים, אתם יכולים לבחור לאחסן את הציוד שלכם אצל חברת אחסנת ציוד מקצועית. מחיר אחסון מתנפחים ינוע בין טווחים של עשרות שקלים בודדים לשבוע ועד מאות שקלים בודדים לתקופות ארוכות יותר.

אם אתם צריכים לאתר חברת אחסנת ציוד למתנפחים שלכם, אנחנו ממליצים לערוך סקר שוק קצר ולברר מחירי אחסון מתנפחים ממוצעים בשוק. כחלק מסקר השוק שלכם, יהיה כדאי לערוך גם השוואת מחירים בין חברות אחסון ציוד מקצועיות. נסו לקבל מספר הצעות מחיר מחברות האחסון, להשוות בין ההצעות ולבחור בהצעה שנראית לכם הכי אטרקטיבית. ואם אפשרי, נסו גם לקבל אחריות על אחסון הציוד שלכם.

ראה קישורים דומים: