5 סיבות טובות לשלב אטרקציה ביום ההולדת

עוד הרבה לפני צלחות עם כיבוד וכיסא שעליו תרימו את ילדכם בכדי לציין את מספר השנים שהוא חוגג, עליכם לדאוג לאטרקציה מרכזית שתלווה את אירוע יום ההולדת. כיום ישנן לא מעט אטרקציות שניתן לשלב באירועים, כאשר הבחירה צריכה להתבסס על אופי האירוע, תקציב וגיל הילדים. לפניכם, 5 סיבות טובות לשילוב אטרקציה ביום ההולדת!

נצמדים אל סטנדרט החגיגה המקובל:

 

הסיבה הראשונה שבגללה כדאי לכם לשלב אטרקציה באירוע יום ההולדת היא מאחר וכך חוגגים כיום ימי הולדת! המון פעמים הורים מארגנים את חגיגות יום ההולדת של ילדיהם כאשר המודל שלהם לחגיגת יום הולדת הוא יום ההולדת שחגגו להם. עליכם להבין כי זמנים השתנו, ואם בעבר חגיגת יום הולדת הייתה מעגל של שירים וצלחות עם כיבוד, הרי שהיום ילדים רוצים קצת יותר.

בסוף, זה מה שהילד שלכם יזכור:

 

בעת שאתם משלבים אטרקציה מכל סוג ביום ההולדת של ילדכם, אתם לא רק משמחים אותו ביום החג שלו, אלא שאתם מעניקים לו זיכרונות יפים לכל החיים. בכוחה של האטרקציה ביום ההולדת למנף את החוויה באירוע, ללכד את כל החברים וליצור טעם מיוחד לאירוע. בסופו של דבר, ילדכם לא יזכור מה הוא לבש ביום ההולדת, אלא איזו אטרקציה שימחה אותו ואת חבריו ביום ההולדת.

המעבר משגרה ליום הולדת!

 

האטרקציות המקשטות את אירועי יום ההולדת אינן נוכחות בימי השגרה. זאת אחת הסיבות מדוע עליכם לשלב אטרקציה ביום ההולדת – מאחר והאטרקציות מזוהות עם אירועים מסוג שכזה. באופן זה, הילד שלכם מבין כי יום ההולדת הינו אירוע מיוחד שבו עוצרים את השגרה וחוגגים בגדול. אחת האפשרויות העומדות לרשותכם היא לשלב מתנפחים באירוע. עד היום, הילדים היו נהנים ממתקנים אלו רק במרכזי הקניות או בקייטנות בקיץ. כעת, ביום ההולדת שהינו יום מיוחד – המתקנים חוזרים!

כך תבטיחו כי הילדים לא ישתעממו:

 

אחד החששות הגדולים ביותר של ההורים המארחים את חגיגת יום ההולדת, היא שהילדים ישתעממו. כשלילדים שלכם משעמם, אתם יכולים להשתלט על המצב, אך מה קורה בעת ש-20 ילדים מביעים חוסר שביעות רצון? מדובר על מצב מעט מלחיץ. בעת שאתם משלבים אטרקציה באירוע, אתם יכולים להיות שקטים כי הילדים לא ישתעממו לרגע – זאת מאחר ותהיה להם תעסוקה ופעילות שתרגש אותם בלי די.

 

אינכם צריכים להפעיל את הילדים בעצמכם:

 

מנגד, בעת שישנה אטרקציה ביום ההולדת, אתם יכולים להיות נוכחים במאת האחוזים ביום ההולדת של ילדכם. לא אחת, ההורים לוקחים על עצמם את תפקיד המפעילים, מה שאומר שהם פחות קשובים ופחות מעניקים תשומת לב לילד שלהם שחוגג, זאת מאחר ועליהם להתחלק לעוד 20 ילדים שהגיעו לחגוג. דאגו לאטרקציה באירוע וכך תוכלו גם אתם ליהנות מהאירוע ולהיות חלק ממנו.

 

ראה קישורים דומים: