אירוע קונספט מושלם - כל מה שאתם צריכים לדעת עליו


אם בעבר אירוע קונספט היה משהו ששייך לחתונות היוקרה בלבד, היום המציאות שונה וכל סוג של אירוע יכול להיות אירוע קונספט בזכות כמה כללים פשוטים. (וכן, זה לא צריך לעלות לכם הרבה כסף, רק יצרתיות וחשיבה מחוץ לקופסא).

כאשר מחפשים מקום מושלם לחתונה שלכם, חשוב לקחת בחשבון איזה סוג חתונה אתם עורכים. מקומות כמו מועדונים ומלונות הם אפשרויות טובות אם לא בטוח לגבי מספר האורחים שהם יזמינו.
חלק זה יבחן גורמים שונים שיש לקחת בחשבון בבחירת המקום המושלם לחתונות הקטנות שלהם.
  • מחיר: בעוד שמקומות רבים עשויים לגבות תעריפים דומים, חשוב לציין שלא כולם יוכלו להציע את אותו סוג של תעריפים ותכונות. עבור תקציב קטן, ייתכן שתרצה לחפש מקומות עם מחירים נוחים או עסקאות חבילה זולות יותר.
חתונות קטנות הן בדרך כלל הרבה פחות רשמיות מחגיגות גדולות יותר. הם נוטים להימשך שעתיים-שלוש לכל היותר, ויכולים להיות קצרים אף יותר אם רצונותיהם של בני הזוג מלווה ברשימת אורחים אסורים.
טקס החתונה אולי לא יתקיים בכנסייה, אלא בגן האחורי ביום שמש. קבלת הפנים לארוחת הערב צפויה להיות בתוך הבית עם קוקטיילים ופינגר פוד. ייתכן שיהיה צורך לרכוש שמלת כלה לאירוע כזה כי היא תהיה יותר על נוחות מאשר על סגנון.

בנוסף, זוגות רבים מעדיפים לשמור על חתונות קטנות כי זה אומר שיש להם יותר שליטה על רשימת האורחים ויכולים להגביל אותם לאנשים שיעריכו להיות מוזמנים ולא לאנשים שרק רוצים הזמנה לאוכל ושתייה בחינם.
כדאי שנחשוב מה אנחנו רוצים לעשות ביום חתונתנו. כמה אנשים הולכים להשתתף ואיך אנחנו מתכוונים לארגן את הישיבה. ישנה אפשרות של מועדון לאירועים קטנים בו תוכלו להזמין את המקום בהתאם, או אם תרצו חלל גדול יותר, תוכלו להתקדם ולעשות זאת גם כן.

ישנן מספר אפשרויות לחגיגת חתונה קטנה. חלק מהמקומות יקרים אך מציעים חבילה שלמה, בעוד שאחרים פחות יקרים ואינם כוללים כל שירות בודד.
אפשרויות:
  • מקום לחתונה: מקום נהדר לערוך בו את החתונה שלך הוא במקום שמצויד לעריכת אירועים גדולים כקטנים. זה בדרך כלל יהיה יקר יותר ממקומות אחרים, אבל זה שווה את זה אם אתה מקבל את כל מה שאתה צריך במקום אחד.
  • חברת קייטרינג: אחד ההיבטים היקרים ביותר בכל אירוע הוא חברת הקייטרינג, כך שבחירה נבונה בכך יכולה לחסוך קצת כסף בטווח הארוך. חברות קייטרינג המתמחות בחתונות מציעות חבילות שלמות הכוללות לא רק אוכל ושתייה, אלא גם הקמה וניקיון. זה יכול להיות מועיל.

קחו בחשבון את הדברים הבאים בבחירת מקום:

  • גודל המקום והאם הוא מתאים לרשימת האורחים שלך.
  • קרבה למקומות אחרים, מלונות וכו'.
  • nצב חניה.

לא רק חתונה - כל אירוע קטן אחר 

לא משנה אם אתם מתכננים לחגוג חתונה קטנה או כל סוג אחר של אירוע, תמיד כדאי מאוד למצוא את המקום המושלם שיש בו את כל מה שאתם צריכים, למרות שברוב המקרים אתם עלולים לבחור מקום לבת מצווה במיוחד רק בגלל התקציב והמחיר שמבקשים ממכם. 

אתם עלולים לגלות בדיעבד שלפעמים דווקא המקומות האלו שבחרתם לסגור אותם לא לפי הצרכים שלכם, אלא לפי התקציב והרצון שלכם להשקיע הם אלו שבגללם לבסוף אתם מגלים שלא ענו על הדרישות שלכם. אל תשכחו, למלא דלק ב 50 ש”ח ולהגיע איתו מתל אביב לאילת זה כבר לא אפשרי בטח לא בגלל עליית מחיר הדלק, אלא בגלל שבשביל לנסוע למרחקים צריכים לשים דלק ואם אתם רוצים לקבל אירוע מושלם ומיוחד, אתם צריכים להשקיע בו בהתאם.

ראה קישורים דומים: